from €135,00
Book Now

Ecje me rrathe bore ne Valbone

Created with Sketch. Popova Šapka
Not Rated

Duration

3 dite 2 net

Tour Type

Daily Tour

Group Size

18 people

Category

Ture Dimerore

Overview

3 dite ne mes te Alpeve te Shqiperise larg zhurmes se qytetit. Aty ku ti dhe natyra beheni nje.

Fillojme udhetimin tone nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit drejt Valbones. Gjate udhetimit ndalojme per te vizituar Gjakoven. Mbas Gjakoves, vazhdojme rrugen per ne Valbone. Vazhdojme drejt Valbones ku akomodohemi dhe ku do kemi aktivitetin e ecjes me rrathe ne bore.

Itinerari:

Takohemi ne 05:45 tek Universiteti Ufo ose ndryshe Piazza ne Tirane. Nga ku nisemi per ne Valbone.

Dita 1: Nisemi nga Tirana. Ndalojme ne Gjakove vizitojme pazarin e vjeter te gjakoves, drekojme dhe nisemi per ne Valbone ku akomodohemi ne hotel.

Dita 2: Mengjesi ne hotel, me pas fillojme ecjen me rrathe bore drejt shtigjeve me debore ku shijojme peisazhin e mrekullueshem te Valbones. Nderkohe dreka eshte piknik ne natyre mes maleve dhe natyres. Kthimi ne hotel.

Dita 3: Kthimi: Nisja nga Valbona. Ndalojme ne Prizren dhe vizitojme qytetin e bukur te Prizrenit dhe drekojme aty.

Minimuni 5 veta te behet nisja

Maksimumi 18 veta

Nisjet: 1 here ne jave

E rendesishme: Merrni me vete rroba te pershtatshme per bore

Perfshihen ne cmim:

Guida

Transporti

Hoteli

Mengjese dhe Darkat

Nuk perfshihen: 

Kafet

Pijet

Drekat

Rrathet e bores jan opsionale

Cmimi: 135 Euro

 

View More

HIGHLIGHTS

  • Ecje me rrathe bore ne Valbone

Itinerary

Expand All

Included/Excluded

  • Guida
  • Transporti
  • Hoteli
  • Mengjese dhe Darkat
  • Kafet
  • Pijet
  • Drekat
  • Rrathet e bores jane opsionale

Tour's Location

Created with Sketch. Popova Šapka

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

Created with Sketch.
from €135,00

You might also like