from €120,00
Book Now

Ecje me rrathe bore ne Lepushe

Created with Sketch. Lepushe,
Not Rated

Duration

3 dite 2 nete

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Category

Ture Dimerore

Overview

Nisemi nga Tirana ne oren 6:00 te mengjesit drejt Lepushes. Ndalese per kafe dhe per te vizituar pedonalen e Shkodres. Me pas nisemi drejt Tamares, ku ndalojme per te drekuar. Pas drekes vazhdojme udhetimin tone per ne Lepushe. Ku do vazhdojme me aktivitetin tone te ecjes me rrathe bore ne Lepushe.

Itinerari:

Takimi behet ne oren 05:45 tek Universiteti UFO ose ndryshe piazza. Nga ku nisemi per ne Lepushe.

Dita 1: Nisja nga Tirana, ndalese ne Shkoder per kafe dhe vizite ne pedonalen e Shkodres. Dreke ne Tamare, dhe akomodimi ne Hotel ne Lepushe.

Dita 2: Mengjesi ne hotel, fillimi I aventures se ecjes me rrathe ne bore. Piknik ne natyre dhe kthimi ne hotel.

Dita 3: Kthimi ne Tirane me ndalesa per foto rruges.

Perfshihen ne cmim:

Guida

Transporti

Mengjeset dhe darkat

Akomodimi

Nuk perfshihen ne cmim:

Drekat

Kafet

Rrathet e bores jane opsional

Pijet

Takimi te universiteti UFO ose pizza ndryshe, ne oren 05:45

Per realizimin e udhetimit minimumi eshte 5 veta dhe maksimumi 18

Nisjet jane 1 here ne jave.

Veshje te pershtatshme per bore.

Cmimi: 120 Euro

View More

Durations

2 nete
3 dite

Tour's Location

Created with Sketch. Lepushe,

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

Created with Sketch.
from €120,00

You might also like